top
logo

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Pradžia

Pasitikėjimo telefonas   8-45-503-333

_____________________________


Kviečiame mokytis Spausdinti Email
2012-02-01 00:00

alt

 

Panevėžio kolegijos teisės studijų programa

Panevėžio kolegijos kitos studijos 

INFORMACIJA

APIE GALIMYBES MOKYTIS LIETUVOS POLICIJOS MOKYKLOJE
IR STUDIJUOTI MYKOLO ROMERIO UNIVERSITETO VIEŠOJO SAUGUMO FAKULTETE 2014 METAIS

ASMENYS, PAGEIDAUJANTYS TAPTI POLICIJOS PAREIGŪNAIS, TURI:
1. Kreiptis į policijos komisariatą pagal gyvenamąją vietą (xls).
2. Pateikti prašymą dėl siuntimo gavimo į Lietuvos policijos mokyklą (doc) arba Mykolo Romerio universitetą (doc).
3. Pateikti užpildytą anketą (doc) arba užpildyti ją policijos įstaigoje.
ATRANKOS PROCESAS
  • Teritorinė policijos įstaiga išduoda asmeniui siuntimą į Centrinę medicinos ekspertizės komisiją patikrinti sveikatos būklę ir psichologinį tinkamumą vidaus tarnybai. Daugiau informacijos rasite internete. Sveikatos būklės reikalavimus asmenims, pretenduojantiems į vidaus tarnybą, pageidaujantiems mokytis vidaus reikalų profesinio mokymo įstaigose, kitose mokymo įstaigose bei vidaus tarnybos sistemos pareigūnams rasite čia (įsakymas (doc), sveikatos būklės reikalavimų sąvadas (doc)).
  • Teritorinės policijos įstaigos tikrina stojančiųjų į Mykolo Romerio universitetą (toliau - MRU) bendrą fizinį pasirengimą (reikalavimus fiziniam pasirengimui siekiant studijuoti MRU rasite čia (doc)), Lietuvos policijos mokykla (toliau - LPM) - stojančiųjų į LPM (reikalavimus fiziniam pasirengimui siekiant mokytis LPM rasite čia (doc)).
  • Teritorinė policijos įstaiga tikrina asmenį pagal vidaus reikalų įstaigų įskaitas (teistumas, administracinė atsakomybė ir kt.).
  • Asmenims, sėkmingai praėjusiems atrankos procesą, siuntimus į LPM išduoda teritorinė policijos įstaiga, o siuntimą į MRU - Lietuvos policijos generalinis komisaras.
NAUJAUSIA INFORMACIJA
APIE PRIĖMIMĄ Į LIETUVOS POLICIJOS MOKYKLĄ (toliau - LPM)

Pretendentų atranka į LPM vyks Š.M. RUGPJŪČIO 18-22 D. Klaipėdoje adresu Jaunystės g. 7

 PLANUOJAMA PRIIMTI 150 PRETENDENTŲ, iš kurių 125 mokysis LPM Klaipėdos bazėje ir 25 – LPM Mastaičių bazėje (Kauno r.). Atranką laimėję ir pagal konkursinę eilę surinkę geriausius rezultatus asmenys turės galimybę pasirinkti mokymosi vietą (mokytis LPM Klaipėdos bazėje ar LPM Mastaičių bazėje (Kauno r.).


KĄ REIKIA ŽINOTI PAGEIDAUJANTIEMS MOKYTIS LIETUVOS POLICIJOS MOKYKLOJE?

POLICININKO KVALIFIKACIJA įgyjama pagal 1 m. trukmės Policininko mokymo programą.

ATRANKA Į LPM VYKSTA ETAPAIS: 1 etapas – policijos įstaigose pagal gyvenamąją vietą siuntimui gauti dalyvauti atrankoje į LPM ir 2 etapas – atranka į LPM š.m. rugpjūčio 18-22 d. Klaipėdos bazėje (Jaunystės g. 7, Klaipėda)

Atrankoje į LPM gali dalyvauti tik pretendentai, turintys policijos įstaigų išduotus siuntimus dalyvauti atrankoje į LPM.

Pageidaujantys mokytis LPM turėtų kuo skubiau kreiptis į policijos įstaigų pagal gyvenamąją vietą personalo tarnybas ir atlikti visus policijos įstaigos nurodymus siuntimui gauti.

Pretendentai, jau turintys policijos įstaigų išduotus siuntimus dalyvauti atrankoje į LPM, dokumentų priėmimo komisijai dokumentus gali pateikti iš anksto nuo 2014-07-01 iki 2014-08-14 arba pirmąją atrankos dieną 2014-08-18 nuo 9 val. iki 12 val. (adresu Jaunystės g. 7, Klaipėda)

Apie dokumentus, kuriuos pretendentai turi pateikti LPM dokumentų priėmimo komisijai, ir informaciją apie atrankos vykdymą galima rasti www.lpm.policija.lt - Mokymas – Priėmimas – Asmenų atrankos į Lietuvos policijos mokyklą taisyklės.

IŠSAMESNĖ INFORMACIJA:
Adresu: Jaunystės g. 7, Klaipėda, Mokymo skyrius, kab. 212
Telefonais: (846) 313 802, (846) 489 385
El.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai  
STOJIMAS Į MYKOLO ROMERIO UNIVERSITETO VIEŠOJO SAUGUMO FAKULTETĄ
MRU Viešojo saugumo fakultete vykdomos Policijos veiklos (4 m.) ir Teisės ir policijos veiklos (3,5 m.) universitetinės dieninės studijos. Sėkmingai baigusiems studijas suteikiamas viešojo saugumo arba teisės bakalauro laipsnis ir absolventai gali būti priimti į tarnybą policijoje vidurinės grandies policijos pareigūnais, vykdančiais policijos funkcijas kriminalinės ir viešosios policijos padaliniuose (apylinkės inspektoriai, ikiteisminio tyrimo tyrėjai ir pan.).
Į šias studijas asmenys priimami bendro priėmimo į šalies aukštąsias mokyklas tvarka: http://www.lamabpo.lt/.
Informaciją apie atrankos į MRU Viešojo saugumo fakultetą vykdymo tvarką ir stojančiųjų į I kursą konkursinį balą rasite internete.
Taip pat informacijos suteiks:

Panevėžio AVPK, Tulpių g. 60, Panevėžys. Personalo skyriaus viršininkė Elona Kėlerienė, tel. (8 45) 503 025, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ; vyriausioji specialistė Živilė Kriukovienė, tel.  (8 45) 503 233, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ; specialistė Lilijana Hodoravičienė, tel. (8 45) 503 196, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .
 
 
 Svetainės medis   Lietuvių kalba  Information will be available soon in English 

Apklausa

Įvažiuojant į sankryžą degant raudonam šviesoforo signalui (kai pritvirtinta lentelė su žalia rodykle), privaloma sustoti ir įsitikinti, kad važiuoti yra saugu, – nustato pakeistos Kelių eismo taisyklės. Kaip tai vertinate?
 

Kas prisijungę

Mes turime 148 svečius online

Naudingos nuorodos

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

bottom

Pastebėjus netikslumus pranešti tel. (8 45) 503 030, svetainės administratoriui.
Tulpių g. 60, LT-35501 Panevėžys, tel. (8 45) 503 312, faks. (8 45) 503 235, el.paštas paneveziovpk@policija.lt
Valstybės biudžetinė įstaiga.Kodas 291008610. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.